ورود به سامانه
ثبت نام (شماره موبایل)
ثبت نام (کد فعال سازی)
ثبت نام (اطلاعات اولیه)
اصلاح گذرواژه

سلام ، به مجموعه وارستگان خوش آمدید

درباره ما

مختصری درباره ما


آحاد جامعه برای موفقیت در کسب و کار و زندگی فردی لازم است به دنبال آموزش و یادگیری مهارت باشند. در این میان آموزش های مهارتی و حرفه ای نقش بسیار مهمی در تامین نیروی انسانی متخصص و کارامد ایفا می کند.

امروزه نقش بی بدیل آموزشهای مهارتی در ایجاد فرصت های شغلی آشکار شده و این آموزش ها به حل معضل بیکاری و اشتغال در جامعه کمک شایانی خواهد کرد.

دربسیاری از کشورهای توسعه یافته توجه به آموزش های مهارتی از آموزش های آکادمیک پیشی گرفته است. امروزه ما هم اگر برای آینده فرزندانمان دغدغه شغلی داریم راهی نیست جز اینکه آنان را بیش از پیش با اهمیت آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای آشنا کنیم.

در این راستا آموزشگاه فنی و حرفه ای وارستگان نوین با برگزاری دوره های کوتاه مدت و تخصصی دریچه ای نو به روی مشتاقان عرصه های مهارتی گشوده است.

موسسه فنی و حرفه ای وارستگان نوین نمایشیت رسمی خود را از سال 1389 با هدف افزایش مهارت کارآموزان در رشته های بهداشت و ایمنی و زیست فناوری آغاز نموده و بر اساس نیاز کارآموزان و درخواست بازار کار به دنبال افزایش رشته های مهارتی در زمینه های مختلف فنی و حرفه ای بوده و همواره این مهم را بدقت رصد و ارزیابی کرده است.

آموزشگاه وارستگان نوین با توسعه زیرساخت ها؛ ایجاد محیط آموزشی استاندارد؛ جذب اساتید با تجربه و آموزش های عملی ِ متناسب با نیاز بازار کار شرایط متفاوتی را برای نیل به اهداف بلند مدت فراهم نموده و با آینده پژوهی لازم آینده زیباتری را برای جوانان این مرز و بوم رقم خواهد زد.

و اما این داستان ادامه دارد......


چارت سازمانی

چارت سازمانی