ورود به سامانه
ثبت نام (شماره موبایل)
ثبت نام (کد فعالسازی)
ثبت نام (اطلاعات اولیه)
اصلاح گذرواژه

سلام ، به مجموعه وارستگان خوش آمدید

مرکز مهارتی آموزشی وارستگان نوین

کارگاه های تخصصی ماساژ/آقایان

کارگاه تخصصی ماساژ/خانم ها

امدادگر حوادث

--------

دوره امدادگر حوادث یکی از دوره های دپارتمان ایمنی و بهداشت آموزشگاه سنجش پارسیان است که متقاضی پس از شرکت در این دوره با توجه به آنچه که در این دوره می آموزد قادر خواهد بود در شرایط بحرانی بهترین تصمیم را اتخاذ کند و امدادگر خانواده و هموطنان خود باشند .

سرفصل دوره امدادگر حوادث:

  • بکارگیری الزامات و آیین نامه های بهداشت محیط کار
  • مدیریت حادثه
  • تخلیه اضطراری در سوانح
  • حمایت روانی در صحنه حادثه
  • انجام کمک های اولیه هنگام وقوع حادثه
  • ایمنی و اطفاء حریق با خاموش کننده های دستی
گواهینامه دوره: علاقه مندان به شرکت در این دوره با حضور در کلاس های حضوری/آنلاین و آزمون پایان دوره، مدرک قابل ترجمه رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور را دریافت می کنند.
...

نمونه گیری در آزمایشگاه

--------

فن ورز پذيرش و نمونه گيري شغلي است از حوزه ي آزمايشگاه بيوتكنولوژي كه شايستگي هايي از قبيل پذيرش با استفاده از نرم افزارهاي مربوطه، نمونه گيري انواع آزمايش ها و توانائي جوابدهي با استفاده از نرم افزارها،آشنايي با قوانين مربوطه، نحوه صحيح برقراري ارتباط با مراجعين و آشنائي با منابع ايجاد خطا و تغييرات در نمونه ها قبل از انجام آزمايش، طبق دستورالعمل هاي استاندارد آزمايشگاه مرجع سلامت را شامل مي شود....

منشی امور پزشکی و دندانپزشکی

--------

با ارتقاء سطح آگاهی عموم مردم در زمینهی بهداشت دهان و دندان از طریق آموزش روشهای صحیح بهداشت و فرهنگسازی در این زمینه و همچنین جلب مشارکت آنها،میتوان نگرش، رفتار و عملکرد آنان را در رابطه با سلامت دهان و دندان تغییر داد و با این افزایش آگاهی که منجر به تغییر نگرشها، باورها و در نهایت ایجاد الگوهای صحیح رفتارهای بهداشتی میشود، قدم موثری در تامین سلامتی جامعه برداشت....

دارویار داروخانه

--------

رشته دارویاری از جمله رشته های بسیار کاربردی است
و برای کسانی که به رشته داروسازی علاقه دارند این رشته می تواند گزینه مناسبی باشد
زیرا پذیرش در آن بسیار راحت تر از رشته داروسازی و بدون شرکت در آزمون سراسری است ...

کاربرماساژ

--------

یک دوره یک ماه و نیم است با مدرک از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور.... ...

وارستگان مهارتی برای آینده شما

مرکز مهارتی و حرفه ای وارستگان نوین

آخرین افتتاحیه ها

لطفا آخرین افتتاحیه های ما را بررسی کنید

فروشگاه وارستگان

با اطمینان خرید کنید

تعداد کارآموزان هر دوره

10

تعداد کل کارآموزان

0

تعداد دوره های برگزار شده

0
چرا وارستگان؟

امروزه بازار اشتغال مناسب و متناسب با شخصیت، توانمندی و اندوخته علمی افراد صرفا مختص به دارندگان مدارک دانشگاهی و مدارج علمی و آکادمیک نیست. بلکه افرادی صاحب شغل و جایگاه کاری متناسب تری هستند که علاوه بر دانش از سطح مهارت و توانمندی و قابلیت های کاری لازم نیز برخوردارند. با چنین آنالیزی هسته برگزاری دوره های فنی و حرفه ای در حوزه مرتبط با آموزش عالی وارستگان که حوزه علوم پزشکی و پیراپزشکی بود، شکل گرفت. یعنی افراد می توانند با گذراندن دوره های کوتاه مدت و تخصصی فنی و حرفه ای بصورت مهارتی قابلیت های کاری آن مبحث را در خود پرورش داده و هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ مهارتی آمادگی های مقبولی جهت اشتغال در خود ایجاد کنند.

مهارت محور

دیجیتال محور

خلاقیت محور

سخن موسس

جناب آقای دکتر احمد ابوالحسنی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

اشتغال مهارت آموزان وارستگان

فیلم های ارسالی شما