اگر همیشه سردتان هست؟ این مطلب را بخوانید

برخی افراد همواره از سردی دست ها و پاهای خود شکایت دارند. در شرایطی که می توان با استفاده از یک وسیله گرمایشی این شرایط را تا حدودی تسکین داد، اما برای درمان ریشه ای باید عملکرد دستگاه گردش خون بدن آنها تقویت شود.


ادامه مطلبمفاهیم پیشرفته در نگارش مقالات علمی

ادامه مطلب
آب آوردن قلب،پیشگیری و درمان

آب آوردن قلب (افیوژن پریکارد) همان تجمع مایع در فضای اطراف قلب است. علایمی که در فرد ایجاد می‌شود تا حدی به علت ایجاد تجمع مایع است و به سرعت تشکیل مایع بستگی دارد. با روش‌های پیشگیری از آن و درمان این بیماری در ادامه بیشتر آشنا شوید.


ادامه مطلبعلائم اولیه بیماری پارکینسون

علائم غیرحرکتی بیماری پارکینسون شامل تغییرات بینایی نظیر ناتوانی در تشخیص رنگ ها، تغییر در قدرت بینایی، و کاهش پلک زدن که می تواند منجر به خشکی چشم شود، هستند.

ادامه مطلب
چه کنیم در پاییز دچار سرماخوردگی نشویم؟

توجه داشته باشید که خواب کافی در شب هنگام می‌تواند شما را در برابر سرماخوردگی و ابتلا به ویروس آنفولانزا تقویت کرده و از ابتلا به این ویروس‌ها حفظ کند.


ادامه مطلبخواص و کاربردهای بی نظیر لیموترش

لیموترش خاصیت ضدباکتریایی، ضدویروسی، تقویت‌کننده سیستم دفاعی بدن، کاهش‌دهنده وزن، هضم‌کننده و تصفیه‌کننده کبد را دارد. با عفونت‌ها مقابله می‌کند. برای درمان آکنه بسیار موثر است.


ادامه مطلب
خبری تازه درباره عوارضِ بلندمدتِ داروهای افسردگی

گروهی از متخصصان علوم پزشکی در کانادا ادعا کرده‌اند که مصرف داروهای افسردگی رایج، عوارض جدی برای سلامت مصرف‌کنندگان دارد و ممکن است موجب افزایش خطر مرگ زودرس در آنها شود.

ادامه مطلببا خوردن این مواد آنفلوآنزا نمی‌گیرید!

برای پیشگیری از ابتلا به آنفلوآنزا میوه‌ها و سبزی‌ها، غلات و انواع پروبیوتیک‌ها را در برنامه غذایی‌تان بگنجانید. خواهید دید با این برنامه‌ریزی جدید، در زمستان امسال بدن‌تان در برابر ابتلا به بیماری‌های ویروسی و شایع‌ترین آن‌ها آنفلوآنزا بیمه می‌شود.

ادامه مطلب
پنج چربی سالم ، باعث کاهش کلسترول میشوند.

کلسترول یک نوع چربی است که می تواند در رگ های خونی شما رسوب کرده و باعث انسداد آنها گردد. اگر این انسداد در عروق ظریف خونرسان قلب رخ دهد، باعث ایجاد بیماری ایسکمی قلبی و در نهایت سکته قلبی می گردد.

ادامه مطلب