آب آوردن قلب،پیشگیری و درمان

آب آوردن قلب (افیوژن پریکارد) همان تجمع مایع در فضای اطراف قلب است. علایمی که در فرد ایجاد می‌شود تا حدی به علت ایجاد تجمع مایع است و به سرعت تشکیل مایع بستگی دارد. با روش‌های پیشگیری از آن و درمان این بیماری در ادامه بیشتر آشنا شوید.


ادامه مطلبچه کنیم در پاییز دچار سرماخوردگی نشویم؟

توجه داشته باشید که خواب کافی در شب هنگام می‌تواند شما را در برابر سرماخوردگی و ابتلا به ویروس آنفولانزا تقویت کرده و از ابتلا به این ویروس‌ها حفظ کند.


ادامه مطلب
خواص و کاربردهای بی نظیر لیموترش

لیموترش خاصیت ضدباکتریایی، ضدویروسی، تقویت‌کننده سیستم دفاعی بدن، کاهش‌دهنده وزن، هضم‌کننده و تصفیه‌کننده کبد را دارد. با عفونت‌ها مقابله می‌کند. برای درمان آکنه بسیار موثر است.


ادامه مطلبخبری تازه درباره عوارضِ بلندمدتِ داروهای افسردگی

گروهی از متخصصان علوم پزشکی در کانادا ادعا کرده‌اند که مصرف داروهای افسردگی رایج، عوارض جدی برای سلامت مصرف‌کنندگان دارد و ممکن است موجب افزایش خطر مرگ زودرس در آنها شود.

ادامه مطلب
با خوردن این مواد آنفلوآنزا نمی‌گیرید!

برای پیشگیری از ابتلا به آنفلوآنزا میوه‌ها و سبزی‌ها، غلات و انواع پروبیوتیک‌ها را در برنامه غذایی‌تان بگنجانید. خواهید دید با این برنامه‌ریزی جدید، در زمستان امسال بدن‌تان در برابر ابتلا به بیماری‌های ویروسی و شایع‌ترین آن‌ها آنفلوآنزا بیمه می‌شود.

ادامه مطلبعلائم اولیه بیماری پارکینسون

علائم غیرحرکتی بیماری پارکینسون شامل تغییرات بینایی نظیر ناتوانی در تشخیص رنگ ها، تغییر در قدرت بینایی، و کاهش پلک زدن که می تواند منجر به خشکی چشم شود، هستند.

ادامه مطلب